mantolama

    Emsey Yapı' nın başlıca faaliyet alanları içinde mantolama işlemi gelmektedir. Mantolama, binanızda sağladğı yalıtım ile Isınma giderlerinizde %60 varan tasarruflar sağlar. Bunun için doğru yalıtım malzemesi ve bizi tercih etmeniz yeterli.

mantolama yalıtım

   inşaat

    Hayalinizdeki evi şimdi Emsey Yapı gerçeğe dönüştürüyor. Temel çatıya kadar, kaba işçiliğinden ince işçiliğine kadar inşaat hizmeti ile mutlu sıcak yuvanızı biz inşaat ediyoruz. Konusunda uzman ekibimizle size kaliteli, dünya standartlarında bir hizmet sunuyoruz.Bunun için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

inşaat

   tadilat işleri

    Evinizde yıllardır aynı tavanı, aynı duvarı görmekten bıktıysanız ve bir değişikliğe ihtiyacınız var ise işte emsey yapı size hayalinizdeki yaşam alanını sunuyor.Uzman ekibimiz evinizi baştan aşağı yeniliyor. Üstelik bunu uygun ödeme koşulları ile yapıyor. Aklınıza gelebilecek her türlü tadilat (çatı aktarımı vs.) hizmetini bizden alabilirsiniz.

tadilat

   emlak

    Emsey yapı her türlü gayrimenkulünüzü değerinde alır ve satar.Gelişen yerleşim yerinde iyi bir yatırım yapmak, paranızı değerlindirmek istiyorsanız gayrimenkul konusunda uzman personelimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

emlak